Propojujeme studenty, absolventy, školy a zaměstnavatele od roku 2008

Propojujeme více než 800+ středních škol, gymnázií a 50+ fakult v ČR

Realizováno 38+ projektů

Spolupracujeme s TOP 100 zaměstnavatelů v ČR

Jsme Asociace studentů a absolventů

Asociace studentů a absolventů je nezisková organizace. Naším cílem je umožnit svým členům osobnostní a profesní rozvoj díky aktivnímu zapojení do různých projektů. Předmětem naší činnosti je realizace projektů od prvotního nápadu, přes fázi příprav, uskutečnění, až po fázi vyhodnocení.

V letošním roce oslavíme 13 let naší existence, tedy více než celou dekádu, během které jsme nasbírali řadu znalostí, zkušeností a know-how v oblastech HR marketingu a Employer Brandingu přímo na míru trhu v České republice. Svými aktivitami jsme za tyto roky zasáhli stovky tisíc studentů od středních škol, přes vysoké školy až po absolventy a úspěšné manažery.

Zároveň pomáháme všem českým školám stavět a rozvíjet Národní absolventskou databázi ABSOLVENTI.cz, a tím strategicky a dlouhodobě řešit spolupráci škol s absolventy.

Naše projekty

Od roku 2008 jsme realizovali desítky projektů s dopadem na stovky tisíc studentů středních, vyšších odborných a vysokých škol. V současné době pracujeme na největší absolventské platformě v ČR – ABSOLVENTI.cz.

Reference

Pracujeme na vlastních i klientských projektech.

Pro společnost Unilever jsme sestavili komplexní náborovou kampaň a celou akci produkovali

Cíl: Sjednotit poselství produktových značek a náborové kampaně, ztvárnit kreativní koncept ve spolupráci se zaměstnanci společnosti a zajistit kompletní produkci náborové kampaně (analýza výzkumných dat, návrh kreativy, video a foto produkce, web, social).

HR marketingová spolupráce se skupinou ORLEN Unipetrol

Dlouhodobá spolupráce na budování značky zaměstnastnavatele, tvorba náborových videí a fotoprodukce, streamování odborných přednášek TOP manažerů, tvorba a publikace kariérních rozhovorů.

Výkonnostní a Employer brandingová spolupráce s Valeo R&D

Zajištění pravidelného výzkumu vnímání značky zaměstnavatele, realizace výkonnostních a Employer brandingových kampaní nejen na sociálních sítích, HR marketingové aktivity se zaměřením na budoucí absolventy vybraných technických oborů vysokých škol.

V oblasti HR s námi spolupracují